معاون رئیس جمهوری از پرداخت عیدی کارمندان دولت قبل از ۲۲ بهمن ماه 97 خبر داد

 محمدباقر نوبخت ­افزود: پیشتر قرار بود عیدی کارمندان دولت اعم از شاغلان، بازنشستگان، لشگری و کشوری را به همراه قوه قضاییه و قوه مقننه با حقوق بهمن­ ماه پرداخت کنیم ­اما در هماهنگی با وزارت امور اقتصادی و دارایی و خزانه دار کل، ­ هماهنگ کردیم که قبل از ۲۲ بهمن، یک میلیون تومان عیدی را به حساب همه کارمندانی که مشمول دریافت می‌شوند، واریز کنیم. (منبع: صداوسیما)
تکمیلی:  (۲۴ بهمن ۱۳۹۷)محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت اظهار کرد: هر دستگاه اجرایی که قبل از ۲۲ بهمن لیست دریافت‌کنندگان عیدی خود را به سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد، عیدی خود را دریافت کرده است.وی افزود: به بعضی از وزارتخانه‌ها از جمله یک وزارت‌خانه بزرگ سه بار زنگ زدم و گفتم که لیست کارمندان خودشان را برای دریافت عیدی اعلام کنند، اما مشکلی برای آنها بروز کرد و نتوانستند عیدی در روز ۲۲ بهمن دریافت کنند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه پول عیدی تمام دستگاه‌های اجرایی از جمله کارمندان و بازنشستگان در خزانه دولت آماده پرداخت است، ادامه داد: پنج پرداختی قبل از عید در تمام دستگاه‌های اجرایی شامل؛ شاغلان، بازنشستگان پیمانی و قراردادی صورت می‌گیرد.

نوبخت با بیان اینکه عذر هیچ دستگاه اجرایی برای ارائه لیست عیدی‌بگیرانش قابل پذیرش نیست، عنوان کرد: یارانه تا ۲۶ بهمن و حقوق کارمندان و بازنشستگان تا ۲۰ اسفند پرداخت خواهد شد.

وی درباره پرداختی‌های بهمن ماه نیز اعلام کرد: دولت در یک مرحله پنج هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی پرداخت خواهد کرد. منبع: (آنا)